O nas


Nasza firma AnEd Design powstała z zamiłowania do piękna i harmonii.

Piękne zadbane wnętrza to ważny element naszego życia, który daje nam poczucie stabilizacji i komfortu. Kto z nas nie chce poczuć się wyjątkowy?
To samo dotyczy naszych nieruchomości, które odpowiednio urządzone mogą zachwycić każdego.

Naszym celem jest pomóc Ci w stworzeniu takiego wnętrza, w którym każdy odwiedzający poczuje się jak u siebie. Doświadczenie budowałyśmy przez kilka ostatnich lat aranżując i wykańczając wnętrza domów i mieszkań.

Nasza praca wynika z pasji.

Anna Stanuch-Pyrich – Pasjonatka rzeczy ładnych, miłośniczka prostych form i przestrzeni. Zawsze stawia na jakość zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Z wykształcenia magister ekonomii, z zamiłowania home stagerka i dekoratorka wnętrz. Przygodę z projektowaniem rozpoczęła wiele lat temu, najpierw eksperymentując na swoim mieszkaniu, potem pomagając urządzać mieszkania rodzinie i znajomym. Swoją pasję zamieniła w zawód, pogłębiając swoją wiedzę kursami.

Certyfikowana home stagerka i projektantka, która wykonuje swoją prace z zamiłowaniem i pasją, do każdego projektu podchodzi indywidualnie i z zapałem.

Jest osobą otwartą i pełną energii, nie boi się wyzwań, wysoko postawiona poprzeczka dodaje jej energii. Wyznaję zasadę nie ma rzeczy niemożliwych. Jednak podejście zadaniowe to nie wszystko, bardzo wysoko ceni sobie pracę z ludźmi, lubi nawiązywać nowe znajomości.

Prywatnie mama dwóch fantastycznych córek, kochająca sport, książki i podróże.

tel. +48 534 065 206
anna@aned.eu

Edyta Krzyk – Z wykształcenia absolwentka Towaroznawstwa na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.  Certyfikowany Home Stager House Doctor Polska.  Pomaganie innym, w przeprowadzaniu metamorfoz to praca, z której czerpie przyjemność. Z satysfakcją wydobywa z wnętrz ukryty w nich potencjał i aranżuje funkcjonalne i piękne przestrzenie.Uśmiechnięta i życzliwa, lubi ludzi pozytywnych i szczerych. Z wrodzoną empatią i umiejętnością słuchania, łatwo nawiązuje porozumienie z ludźmi.

Prywatnie żona i matka dwóch nastolatek. Lubi zwiedzać świat na własną rękę. Kiedy tylko jest ku temu okazja nurkuje, żegluje, jeździ na nartach, rowerze.

tel. +48 797 152 237
edyta@aned.eu